SEO paslaugos

SEO tai puslapio optimizavimas paieškos sistemoms. Optimizacijos pagrindinis tikslas yra pasiekti kuo aukštesnes pozicijas paieškos sistemose pagal tam tikrus raktažodžius. Yra nerašytos taisyklės į kurias privaloma atsižvelgti norint, kad svetainės reitingai būtų kuo aukštesni paieškoje. Nesate patenkinti interneto svetainės lankomumu ar užimama pozicija paieškoje? Profesionalios mūsų SEO paslaugos padės Jūsų interneto svetainę iškelti į aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose ir padidins lankomumą.

Vidinis SEO – puslapio vidinės struktūros, meta duomenų, turinio ir kitų parametrų sutvarkymas pagal paieškos sistemų reikalavimus. Vidininės optimizacijos kaina prasidėtų nuo 400 Lt. Tikslią kainą galima nustatyti išanalizavus ir įvertinus internetinį puslapį.

Vien tik vidinės puslapio optimizacijos gali neužtekti, todėl gali prireikti ir išorinio svetainės optimizavimo. Išorinis SEO tai kokybiškų nuorodų vedančių į optimizuojamą puslapį, publikavimas interneto šaltiniuose. Išoriškai optimizuojant tinklalapis įgyja didesnį autoritetą ir taip gauna aukštesnias pozicijas paieškoje. Išorinio optimizavimo kaina priklauso nuo užsibrėžtų tikslų ir siekiamų pozicijų paieškoje.

Riple specialistai išanalizuos Jūsų inernetinį puslapį, pateiks rekomendacijas, parengs optimizavimo planą ir paaiškins kas ir kaip bus daroma. Susisiekite ir gaukite individualų SEO paslaugų pasiūlymą.

Keletas atliktų darbų

Susisiekti